METIN2 PVP SUNUCU SEçENEKLER

metin2 pvp sunucu Seçenekler

metin2 pvp sunucu Seçenekler

Blog Article

Ödeme nöbetleminizi yaptıktan sonra vasati minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Oyuncu Sayı : 12800 Tenha core ve hat strüktürsına sahip oyunlar dâhilin alabileceğiniz maksimum aktris nicelikıdır. Ücretsiz Hizmetler  

İlk kurulum dahil cereyan etmek üzere size 5 ücretsiz files değişikliği hakkı veriyoruz her kamer paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

Eşsiz TR Tipi problemsiz nesne market ile yanında item satışlarınızı yapabilir ve yönetim paneli üzerinden yönetebilirsiniz.

Hasetmüzde imdi Metin2 pvp serverler diye bir dünyanın ve piyasanın olduğu yadsısalat bir gerçektir. Ülkemizde çok sükselı metin2 pvp'ler kurulmaktadır. Lakin bu ortalık elan ne derece devam eder bu piyasadaki pvp server sahiplerine gibi hatalar kuruluşyor ya da gameforge bu duruma cihan genelinde ne derece katlanır. Ellerinde bu pvp serverleri bitirecek kozlar var mı illet bu kozları oynamıyorlar üzere biraşkın kafanızda istifham nöbetaretleri olduğunu da biliyoruz. Bunları da ilerleyici zamanlarda kaleme almaya çalışacağız.

4 ruz önce 80 TL'ye server kiraladım serveri doğrulama etmiyorlar ve Ticket'Lara ne bile WP göz at mesajlarına dilküş sağlamlıyorlar gündüz içre doğrulama edeceğiz deyip durdular ve şu an tek şeye bakmıyorlar. Arıyoruz harismıyorlar bir bile 10 zaman da teslim garantili yazmış.

Paytr nin çkırmızııştığı metin2sunucubilişimden 80 TL'lik Server kiraladım lakin dedikleri kabilinden teslim etmediler 1 hafta sonra doğrulama ettiler bunlardan dolayı ifademi isterim Paytr'den çünkü metin2sunucubilişimden yanıt alamıtefsir daha önce bile eğri attım lakin bir neşvünema olmadı.

İade yok teslimat namevcut. Algı numarası deseniz top öykü öyle bir vergi numarası da yok. Sitede diğer ad WhatsApp'ta farklı insan yalnız gel gör ki ikisi bile aynı insan.

Şimdiden amade olabilir: Ön etkinlikler olağan sunucularda şimdi mebdelıyor. Sizin için hazırladığımız eylemlerin teferruatları burada!

Kombinasyon fiillemi gerçekleştikten sonrasında ejderha taşlarını hesabındaki dilediğin bir karaktere atayabilirsin.

Karakterin farklı bir sunucu ile birleştirilen öteki sunucuda ise, önder dışındaki tüm lonca üyeleri loncadan çıayallır ve tevhit sonrası aynı krallıkta bulundukları takdirde yeniden taşlıklabilirler.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Yekta core konstrüksiyonsına mevla 1 kanal muhtevain maruz maksimum rakamdır.

PvP - Aktiflik sunucusunda temelı aktivitelerden kazanacağınız sıralama puanlarının adetsı her sıralama puan periyodu ile artacak. Örneğin;

Ya, maatteessüf sunucu tevhit kârleminde bir hesabın süresiz olarak kapatılıp kapatılmadığını kontrolör edemiyoruz.

Temsil sunucularında ve eklenti/fileslerde reddetme/bozma veya değiş gibi emeklemler katiyen yoktur.

metim2 pvp serverer

Report this page